NÁŠ PŘÍBĚH

Vaříme s láskou

Jeden mluví o koze, druhý o voze.

Každý z nás máme svůj příběh, příběh, který chceme někomu vyprávět. Nevadí, že každý z nás mluví o něčem jiném. Pojí nás pohoda u oroseného piva, se skleničkou výborného vína a s talířem dobrého jídla. Naší snahou je, vytvořit pro Vás místo k setkávání, místo, které se proměňuje v denním čase i ročním období, které žije svým vlastním životem. Místo, které vytváříte Vy...naši hosté. Místo, kam se budete rádi Vy i Vaše rodina vracet.

— Proč nás navštívit? —

Tady je pár důvodů

NEJSME JENOM BISTRO

Ať už k nám dorazíte po svých nebo pohodlně zaparkujete auto přímo u bistra, uvítáme vás s otevřenou náručí. Pohodlně se usadíte venku nebo uvnitř v zastřešené terase. Děti mohou běhat na hřišti a zaskákat na trampolíně a dospělí poměřit své síly při hraní pétanque či croquetu. A když bude hezky, pozveme vás na venkovní grilování.

ŽIJE TO TU PO CELÝ DEN

Ráno provoní bistro snídaně servírovaná s výběrovou kávou. V poledne vám naservírujeme oběd ze sezónních surovin. Na odpolední siestu si k nám skočte na kousek dortu, koláče od naší cukrářky. Až slunce zapadne, je tu pravá chvíle na vychlazenou dvanáctku, sklenku prosecca či vína nebo pro vás namíchaného koktejlu.

NA PRÁCI I NA SCHŮZKU

Home office se už omrzel? Rádi vás uvidíme. Wifi je silná, stejně jako naše káva. Doma neuklizeno a váš obchodní partner klepe na dveře? Pronajměte si náš soukromý salonek.